Rybárska Bašta a penzión Dobys

Na to, aby ľudia z Topoľčian natrafili na chutné a zdravé špeciality z rýb nebudú musieť cestovať až do susedného okresu. Tieto pochúťky sú Topoľčancom na dosah rúk. Len tri kilometre od Topoľčian v obci Solčany privíta všetkých gurmánov otvorená Rybarska Bašta a penzión Dobys.

V Rybárskej bašte si pochutnáte na rybích špecialitách ako sú  steaky z lososa, grilované pstruhy a zubáče, či na vyprážanom kaprovi alebo obľúbenom rybacom guláši – Halászlé.

Ak však máte chuť chvíľu sa zdržať a obdivovať krásy regiónu pod Tríbečom, je pre Vás pripravené aj ubytovanie v Penzióne Dobys.

Areál Rybárskej Bašty poskytuje svojím návštevníkom dokonalé voľno časové vyžitie. Posedenie nad vysunutej terase, nad rybníkom, či krásny výhľad na tríbečské pohorie z výhľadne. V areáli sa však nezabudlo ani na najmenších, k dispozícii sú detské ihriská pre malých kapitánov, či námorníkov a námorníčky. Ale aj malá mini ZOO, kde sa nachádzajú domáce zvieratká. Deti môžu zhliadnuť  zvieratká, ktoré nie su na každom statku, či dvore, Gottingenské mini prasiatka, Koi kaprov, ale aj Karolínske kačky, či Holandské mini kozičky.

Príďte si na nich pochutnať a stráviť príjemne voľný čas s vašou rodinou a blízkymi.

Rybárska Bašta a penzión Dobys sú taktiež vhodným miestom na rodinné oslavy, svadby, jubileá, ale aj firemné akcie a posedenia.