Ivanna Bagová a rok 2014

PROMO (14)Víťazka prvého Hlasu Česko Slovenska, speváčka s ukrajinskými koreňmi Ivanna Bagová má v novom roku pre svojich fanúšikov pripravených niekoľko zmien.

Po úspešnom absolvovaní súkromného konzervatória Dezidera Kardoša v Topoľčanoch sa presťahovala do Nitry, kde začala študovať na Univerzite Konštantína Filozofa. Ivanna Bagová okrem toho, že úspešne vyštudovala, mala aj množstvo vystúpení po celej Slovenskej a Českej republike. Medzi výraznejšie zmeny v roku 2014 patrí aj nový manažment.

„S novým manažmentom bola spustená aj moja nová web stránka a taktiež Fan Page na Facebooku pre mojich úžasných fanúšikov. Hlavne vďaka ich podpore a priazni bol rok 2013 pre mňa skvelým rokom. Taktiež pripravujem nový videoklip. Okrem toho pripravujem featy a duety na ktoré som dostala rôzne ponuky“, teší sa Ivanna.PROMO (4)

V roku 2014 pripravuje Ivanna Bagová viacero hudobných prekvapení.

„Intenzívne pracujem na vydaní nového albumu, kde si skladám vlastné texty aj hudbu. Bude to taká moja spoveď, výpoveď, budem to jednoducho ja. Minimálne na dve skladby z pripravovaného nového albumu chcem nakrútiť videoklip. Mám ešte veľa plánov, na ktorých momentálne pracujem, ale nechcem ich všetky prezrádzať, pretože mám rada prekvapenia a radšej prekvapím aj fanúšikov“, dodáva  Ivanna.

PROMO (7)Ivanna Bagová aktuálne pripravuje kalendár akcií pre rok 2014, ktorý uverejní na oficiálnej webovej stránke aj na Facebooku. Jej fanúšikovia sa však aj v tomto roku môžu tešiť na množstvo jej vystúpení.

Foto: Archív Ivanny Bagovej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *